• Wykonujemy przeprowadzki
    szybko, spokojnie i bezpiecznie...
  • Jesteśmy profesjonalni
    i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie...
  • Zajmujemy się tranportem
    krajowym i zagranicznym...

Katowice

Nasza firma realizuje wszelkie przeprowadzki w Katowicach zarówno osób prywatnych jak i firm i innych instytucji. Aby zrealizować Państwa przeprowadzki mamy do dyspozycji doświadczoną ekipę wykwalifikowanych tragarzy , nowe samochody oraz wszystkie materiały zabezpieczające które gwarantują Państwu pełne zabezpieczenie powierzonego nam mienia w trakcie całego procesu przeprowadzki ( od załadunku , poprzez transport, aż do rozładunku i ustawienia we wskazanym miejscu). Nasza firma posiada zawsze pełne ubezpieczenie Państwa mienia które obejmuje każdy etap przeprowadzki jaki i również działa w przypadku gdy zainteresowani państwo są tylko transportem swoich towarów. Oferujemy także profesjonalny montaż i demontaż mebli , gdyż często zdarza się że w celu zrealizowania przeprowadzki część mebli trzeba najpierw zdemontować.

Wykonujemy przeprowadzki z wymienionych dzielnic do każdego miejsca w Polsce , jak i poza granice naszego kraju. Również jeśli chcą Państwo zrealizować przeprowadzkę z dowolnego miejsca w Polsce jak i zarówno niemal z całej Europy do Katowic - nasza firma poleca się do skorzystania z naszych usług przeprowadzkowych jak i transportowych. Skorzystanie z usług naszej firmy to gwarancja na to że cała przeprowadzka odbędzie się w sposób jak najkorzystniejszy dla klienta, punktualnie i fachowo. W każdej chwili możecie państwo sprawdzić na jakim etapie jest Państwa przeprowadzka, dzwoniąc do koordynatora przeprowadzki. Samochody którymi wykonywane są przeprowadzki spełniają najnowsze standardy , są to samochody nowe , wyposażone m.in. w klimatyzację (często zdarza się tak że klient chce jechać naszym samochodem aby być osobiście przy każdym etapie przeprowadzki ) oraz zawsze na samochodzie jest komplet materiałów zabezpieczających Państwa mienie przed uszkodzeniem ( pasy montażowe,folia stretch, folia bąbelkowa, koce , kartony itp. ) w czasie przeprowadzki. Świadczymy również usługi przeprowadzkowe w Katowicach rzeczy nietypowych i ponadnormatywnych takich jak np. pianina.

Reasumując - jeśli szukacie Państwo kogoś kto zajmie się kompleksowo Waszą przeprowadzką , transportem, montażem mebli – zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy. Satysfakcja gwarantowana.

Realizujemy przeprowadzki w dzielnicach Katowic takich jak:
Śródmieście, Koszutka, Bogucice, Os. Paderewskiego – Muchowiec, Załęże, Os. Witosa, Osiedle Tysiąclecia, Dąb, Wełnowiec – Józefowiec, Ligota – Panewniki, Brynów – Osiedle Zgrzebnioka, Załęska Hałda, Zawodzie, Dąbrówka Mała, Szopienice – Burowiec, Janów – Nikiszowiec, Giszowiec, Murcki, Piotrowice – Ochojec, Zarzecze, Kostuchna, Podlesie

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.