• Wykonujemy przeprowadzki
    szybko, spokojnie i bezpiecznie...
  • Jesteśmy profesjonalni
    i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie...
  • Zajmujemy się tranportem
    krajowym i zagranicznym...

O firmie

Geneza firmy

Dawno, dawno temu… w sumie to w 2006 roku, jako mikro przedsiębiorca chcący zacząć działać na własną rękę nawiązałem współpracę z dużym marketem oferującym wyposażenie dla domu. Moim zadaniem było dostarczanie towarów dla klientów, którzy zlecili transport swoich zakupów (najczęściej mebli kuchennych i AGD) do ich mieszkań.

Początki

Jak wiadomo nie od dziś “najtrudniej jest zacząć” i tak właśnie było w moim przypadku. Jednak dosyć szybko wraz z pomocą nowych pracowników zaczęliśmy dawać sobie coraz lepiej radę w transporcie mebli wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zleceniodawców.

Zdobywanie doświadczenia

Wraz ze wzrostem ilości zleceń nabywaliśmy coraz więcej doświadczenia aby sprostać coraz to większym wymaganiom klientów. Wyszukiwaliśmy lepsze rozwiązania aby zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo pracy, oraz aby zapewnić lepszy komfort naszym klientom.

Rozwój firmy i floty o nowe działy związane z transportem

Z biegiem czasu mikro działalność zaczęła przeistaczać się w coraz to większą firmę, zdolną do przyjęcia na swe barki coraz to większej ilości pracy. W związku z nawiązywaniem nowych kontraktów w dziedzinie transportu mebli Przybywało coraz to więcej samochodów oraz pracowników.

Przeprowadzki jako główna gałąź firmy

Doświadczenie, które zdobyliśmy podczas współpracy z firmami trudniącymi się sprzedażą wszelkiego rodzaju mebli, sprzętów AGD czy innych elementów wyposażenia mieszkań pozwoliło nam na utwierdzenie się w przekonaniu, że to co potrafimy robić najlepiej to właśnie transportować wyposażenie mieszkań, domów i biur. Naturalną koleją rzeczy stało się, że to właśnie branża przeprowadzkowa (tudzież relokacyjna będzie) naszą domeną.

Przeprowadzki prywatne

Machina ruszyła. Spływało do nas coraz to więcej zapytań o wykonanie przeprowadzki. Na początku Piekary, potem Katowice, Tychy, Jaworzno, sosnowiec, Zawiercie Częstochowa tarnowskie góry Gliwice bytom. Były to większe bądź mniejsze zlecenia przeprowadzenia mienia naszych klientów w nowe miejsce zamieszkania.

Zlecenia specjalne

Zdarzały się nam również zlecenia przemieszczenia obiektów nietypowych, jak np. lady chłodnicze , piece CO, drzewa w donicach, maszyny losujące oraz wiele innych osobliwych przedmiotów.

Realizowane projekty przeprowadzek firmowych

Możemy poszczycić się wieloma zrealizowanymi przeprowadzkami firm i przedsiębiorstw gdzie najważniejszymi czynnikami prowadzącymi do sukcesu były solidność i punktualność, gdzie te dwie frazy towarzyszą naszej firmie po dziś dzień

Większe poczucie bezpieczeństwa dzięki doświadczeniu, flocie i kwalifikacjom

Zdobyte doświadczenie jak i ciągłe inwestowanie w z zakup nowych pojazdów pozwoli czuć się naszym klientom bezpieczniej. Jednak to nie wszystko co możemy zaoferować. Nasze pojazdy wyposażone są w system monitoringu GPS pozwalający nam sprawdzić co w danej chwili dzieje się z powierzonym nam mieniem. Posiadamy ubezpieczenie OC przewoźnika oraz ubezpieczenie od następstw prowadzonej działalności.

Dzisiejsza misja firmy – dziecinnie proste przeprowadzki

Istniejąc tyle lat na ryku, realizując łatwiejsze, trudniejsze, mniejsze lub większe przedsięwzięcia.

Pozostawiając za sobą tysiące klientów, którzy będą nas miło wspominać możemy śmiało powiedzieć:

Przeprowadzka z nami – to dziecinnie proste.

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.