• Wykonujemy przeprowadzki
    szybko, spokojnie i bezpiecznie...
  • Jesteśmy profesjonalni
    i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie...
  • Zajmujemy się tranportem
    krajowym i zagranicznym...

Zabrze

Nasza firma jest do Państwa dyspozycji, kiedy w grę wchodzą przeprowadzki Zabrze zawsze mamy przygotowane samochody bagażowe jak i te ciężarowe z windą, które bezpiecznie przetransportują Państwa mienie osobiste w wyznaczone miejsce.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo potrzebna jest przy naszych usługach nowoczesna technologia, o którą zadbaliśmy dzięki temu właśnie mamy znacznie skrócony czas pracy jak i samego załadunku oraz rozładunku. Nasza kadra pracownicza to doskonali profesjonaliści, którzy bez najmniejszych problemów dzięki umiejętnością logistycznym zorganizują całą przeprowadzkę tak aby była ona bezkolizyjna i wykonana profesjonalnie i na najwyższym poziomie.

Dzięki temu, że nasza firma ma odpowiednie zaświadczenia i wysokie kwalifikacje to również w sferze pakietów ubezpieczeń O CP-Przewoźnika co jest dodatkowym zabezpieczeniem, którym zabezpieczamy swoich klientów tak aby korzystali z wypełni prestiżowej usługi, która jest na międzynarodowym poziomie.

Realizujemy przeprowadzki w dzielnicach Zabrza takich jak:
Helenka, Grzybowice, Rokitnica, Biskupice, Mikulczyce, Maciejów, Makoszowy, Kończyce, Pawłów, Os. Janek, Kuźnica, Zaborze, Centrum

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.