• Wykonujemy przeprowadzki
  szybko, spokojnie i bezpiecznie...
 • Jesteśmy profesjonalni
  i do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie...
 • Zajmujemy się tranportem
  krajowym i zagranicznym...

Przeprowadzki

Przeprowadzki Kubalak – z nami to dziecinnie proste.

Przeprowadzka bardzo często kojarzy się ze stresującym doświadczeniem z jakim przyjdzie nam się zmierzyć, dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniej firmy przeprowadzkowej. Powierzamy przecież niejednokrotnie dorobek całego życia w obce ręce. Dlatego warto zaufać profesjonalistom.

Wykonujemy dziesiątki zleceń dziennie, posiadamy niezbędne materiały zabezpieczające, ubezpieczenia, przystosowane samochody i przeszkolony, doświadczony personel. Przy tym mamy bardzo konkurencyjne ceny. Nie doliczamy żadnych kosztów za materiały zabezpieczające, koszty które przedstawimy nie zmienią się w trakcie przeprowadzki czy po jej skończeniu.

Jeżeli się jeszcze nie przeprowadzałeś to najlepszym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z nami telefonicznie bądź mailowo, podpowiemy i doradzimy od czego zacząć, wycenimy usługę przeprowadzki bezpłatnie i jeśli się Państwo zdecydują na przeprowadzkę z nami - bezpiecznie i przyjemnie ją zrealizujemy. Ceny przeprowadzek składają się z dwóch czynników. Pierwszym z nich jest odległość między punktami, czyli koszt kilometrów. Realizujemy przeprowadzki lokalne, krajowe i międzynarodowe. Ubezpieczenia obejmują całą Unię Europejską więc Państwa dobytek jest chroniony w kraju jak i poza jego granicami i co najważniejsze w pojeździe i w czasie noszenia mienia. Drugim czynnikiem wpływającym na cenę jest praca fizyczna (roboczogodzina) ekipy doświadczonych i profesjonalnych pracowników którzy w bezpieczny sposób przeprowadzą Państwa dobytek.

Najważniejszy jest dla nas klient, dlatego jakość naszych usług przeprowadzkowych musi wybiegać poza Państwa oczekiwania. Zdajemy sobie sprawę jak dużo jest firm przeprowadzkowych na rynku i wiemy że “wystarczająco” dziś to za mało. Jesteśmy pewni że po przeprowadzce z nami będziecie Państwo ją miło wspominać i mamy nadzieję że polecicie naszą firmę znajomym. “Poczta pantoflowa” to najlepsza reklama więc robimy wszystko żeby nasza firma miała najlepszą reklamę z możliwych.

Kilka najważniejszych wskazówek przy planowaniu przeprowadzki:

 • Poinformuj o przeprowadzce sąsiadów, niech wiedzą że przez jakiś czas może być głośniej na klatce, czasem na klatkach schodowych sąsiedzi trzymają rowery, wózki czy kwiaty, więc informacja kilka dni przed przeprowadzką będzie wskazana. Przykładowo Miła Starsza Pani nie zadzwoni na policję, że ktoś próbuje ukraść jej kwiatek.
 • W przypadku osiedla “zamkniętego” powinniśmy uzyskać pozwolenie od administracji lub ochrony na wjazd samochodu przeprowadzkowego w miarę możliwości jak najbliżej klatki, ma to duże znaczenie, dlatego że znacznie skraca czas przeprowadzki.
 • W wysokich blokach bardzo często są windy towarowe, które zazwyczaj otwierane są za pomocą kluczyka który znajduje się u administratora czy dozorcy. Warto jest stosunkowo wcześnie zadbać o to aby być w jego posiadaniu. To bardzo przyspieszy cały proces przeprowadzki
 • Pamiętajmy o opisywaniu kartonów przeprowadzkowych (jeśli pakują je Państwo sami), na nowym lokum wniesiemy Państwa mienie do odpowiednich pomieszczeń.
 • Przed przeprowadzką jeśli nie korzystają Państwo z naszej pomocy przy demontażu i montażu mebli powinno się dokładnie opisać elementy, aby montaż był łatwiejszy.
 • W niepogodę podczas przeprowadzki warto zabezpieczyć podłogi, rozkładając na przykład fole czy kartony

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych.
Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania z serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.